Autor – Jacek Biernacki

Jacek Biernacki

Co lubię: Jak dwóch facetów zamkniętych w klatce tłucze małą, czarną, kauczukową piłeczką o ściany, czyli Squash. Pozwala mi to odetchnąć po trudach dnia codziennego i „kooperacji” z wyszukiwarką Google.

O mnie: Na co dzień zajmuję się doradztwem i realizacją projektów SEM i SEO w firmie deweloperskiej. Opiekuję się też kilkoma stronami innych klientów, jednak nie są to duże projekty, czasochłonne. Poza tym prowadzę własne projekty SEO, związane głównie z tematyką Zakopanego, rozbudowuję też projekt związany ze zdrowiem i dietami.

Duży nacisk w swojej pracy kładę na jakość działań, czyli dobrej jakości treści i porządne linki. Uważam, że takie działania na polu SEO przynoszą lepsze efekty w długiej perspektywie czasu. Analizując wyniki jakie osiągam uważam, że taka droga jest słuszna.

10 komentarzy

 1. Łukasz
  Łukasz 10-07-2009 at 18:14 ·

  Jacek jesteś przekoniem. Czytałem twoje wiadomości ale jako laik w tym temacie jest mi ciężko złapać to wszystko Pozdrawiam :)

 2. Bartek
  Bartek 07-12-2010 at 16:53 ·

  Jacku! Ponieważ stoję przed problemem promocji w sieci badam temat. Ilość i jakość informacji, które znalazłem na Twoich witrynach są powalające! Gratuluję przenikliwości! Życzę powodzenia i dalszego rozwoju!

 3. Karol
  Karol 30-12-2010 at 01:00 ·

  Jacku nie przesadzaj z tą „kooperacją” :) Trzymaj się planów i dasz radę! Czekam na art zachęcający do squash’a, niech inni dowiedzą się jak wspaniały to sport, dodaj że dla „tych” nieprzekonanych dobry jest tenis :)

 4. Daria
  Daria 20-04-2012 at 12:42 ·

  Czytałam Twój artykuł o audycie pozycjonowania, czy możesz polecić jakąś firmę która taki audyt może przeprowadzic?

 5. Maryska
  Maryska 27-06-2012 at 14:55 ·

  To co tu znalazłam to kwintesencja tego jak powiedzieć żeby nic nie powiedzieć.
  Mimo wszystko dziękuję jako ze jestem kobietą a Google to tez kobieta … chyba nieco zostałam oświecona. Pozdrawiam

 6. Arkadiusz
  Arkadiusz 10-02-2016 at 22:06 ·

  Gratuluję Jacku.

Zostaw komentarz